858012AKLFT
Shenzhen Jinsheng Weiye Electronics Co., Ltd
Contact Now
858012AKLFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:2
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 16-VFQFN (3x3)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 2 GHz
Voltage - Supply : 2.375V ~ 3.63V
Package / Case : 16-VFQFN Exposed Pad
Output : LVPECL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 858012A
Description : IC CLK BUFFER 1:2 2GHZ 16VFQFN
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:2 2 GHz 16-VFQFN Exposed Pad